Miešané alkoholické

Vampire kiss

Všetky ingrediencie spolu s rozdrveným ľadom dáme do šejkra, uzavrieme a prudko pretrepeme. Potom nápoj scedíme do koktailového pohára a ozdobíme pomaramčovou kôrou.

Biely rus

Do pohára nasypeme ľad, nalejeme vodku, likér a opatrne navrch nalejeme smotanu alebo mlieko.

Wild kiwi

Prísady dáme do koktailového pohára alebo do pohára na martini s ľadom a dolejeme tonikom. Ozdobíme kolieskom pomaranča, citróna a limety.

Moutain skier

Prísady dáme na ľad v šejkri, pretrasieme a nalejeme do longdrinkového pohára. Ozdobíme matou a kolieskom citróna.

Program.sk

Green banana

Prísady v šejkri dobre pretrasieme a precedíme do vysokého pohára, naplneného ľadom.

Sex on the Beach po mojom

Najprv do pohára nalejeme iba 1,5 dcl džúsu, potom pridáme vodku, ľad, citrón a zvyšok džúsu. Nakoniec pridáme cukor a dobre premiešame.

Pineapple Daiquiri

Plátok ananásu, rum, citrónovú šťavu a pol šálky drveného ľadu rýchlo zmixujeme v elektrickom mixéri a hotový nápoj podávame v koktejlovom pohári. Ozdobíme kolieskom ananásu. Drink sa dá rozlične...

Blue Margarita

Tequilu, likéry a limetovú šťavu pretrasieme v šejkri na kockách ľadu. Potom opatrne prelejeme do longdrinkového pohára so soľnou crustou na 3 kocky ľadu.

Tropicana

Okraj koktejlového pohára ponoríme do citrónovej šťavy, a potom do cukru. Likér, tequilu a šťavy dôkladne zmiešame v šejkri, precedíme do pohára a dolejeme bitter lemon. Na okraj pohára...

Australák

Do šejkru vložíme 3 kocky ľadu a nalejeme všetky prísady. Poriadne zatrepeme, nalejeme do longdrinkového pohára a ozdobíme rezom grepu.

Strany 123456...17